Dumbbell Rek Klein
Artikelnummer: 1619005 OverzichtOns rumbbell rek klein is een compact en stoer rek voor dumbells. Hiermee kunt u eenvoudig en overzichtelijk uw dumbbells opbergen in uw sportschool, PT-studio of homegym. Het rek is voorzien van twee afzonderlijke planken waarop u de dumbbells kunt presenteren. De planken zijn bijna 1 meter breed en zijn specifek bedoeld voor het organiseren van uw hexa dumbbells.
LET OP: Foto 3 is ter illustratie. De dumbbells die hierop zichtbaar zijn worden niet meegeleverd en zijn apart te verkrijgen.
Kenmerken dumbbell rek
- Opbergrek voor hexa dumbbells
- 2 lagen
- Biedt ruimte aan +/- 7 hexa dumbbell sets
- Ontworpen en geproduceerd in EU
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 20 Kg |
| Breedte | 97,5 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diepte | 61 cm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Merk | IronStar |



