Olympische Halterstang Vrouwen
Artikelnummer: 1004004 OverzichtOnze olympische halterstang vrouwen is een 15 kg zware halterstang uitgevoerd in roze met zilver. Dankzij de 'looks' is deze stang een opvallende verschijning in uw gym of PT-studio. De stang kan geladen worden tot 450 kg aan gewichten en beide kanten heeft de stang 32 cm laadruimte. Het greepgedeelte van de stang is ruw afgewerkt zodat u optimaal grip hebt tijdens uw training.
Kenmerken roze halterstang
- Olympische halterstang
- Geschikt voor halterschijven met een opening van 50 mm
- Roze editie
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 15 Kg |
| Diameter stang | 50 mm |
| Belastbaar gewicht | 450 kg |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Roze en zilver |
| Lengte | 200 cm |
| Merk | PROUD |
| PSI | 190000 |
