Hoekstuk Fitness Tegels 20 mm
OverzichtHet hoekstuk fitness tegels 20 mm is accessoire voor onze fitness tegels. Dankzij het hoekstuk kunt u de fitness tegels mooi en veilig afwerken. Ze sluiten naadloos op elkaar aan en zorgen voor perfecte aansluiting op uw bestaande vloer in dezelfde ruimte. Doordat de hoekstukken schuin aflopen heeft u geen opstaande randen en voorkomt u struikelpartijen. Eveneens zijn de hoekstukken evenals de vloertegels voorzien van een antislip laag wat zorgt voor optimale grip en veiligheid van de gebruikers.
Zowel fitness tegels als de eindstukken snijdt u eenvoudig op maat en de stukken laten zich gemakkelijk leggen.
Kenmerken hoekstuk fitness tegels
- Hoekstuk voor fitness tegels
- Toepassing: sportscholen, PT-studios, crossfit ruimtes, gymvloeren
- Montage en gebruik: op een gladde ondergrond, zonder gebruik van lijm
Bij grotere afname of meer informatie neem dan gerust contact met ons op.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 0,1 Kg |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Dikte | 20 mm |
| Weerstand | Tot 1050 kg/m |
| Materiaal | Rubber |
| Samenstelling | Gezuiverd SBR-rubbergranulaat en polyurethaanlijm |
| Kleur | Zwart |
