Eindstrip Fitness Tegels 20 mm
OverzichtDe eindstrip fitness tegels 20 mm zijn een uitbreiding op onze fitness tegels 20 mm. Met deze eindstrip kunt u uw fitness tegels mooi afwerken. Deze strips hebben dezelfde lengte als onze fitness tegels en sluiten naadloos op elkaar aan. Bovendien lopen de eindstrips schuin af waardoor u deze perfect kunt laten aansluiten op uw bestaande fitnessvloer in dezelfde ruimte. Dit zorgt voor een extra veiligheid en verlaagd daarnaast de kans op een struikelpartij.
Over onze fitness vloertegels
Onze fitness tegelvloer is een zeer veelzijdige sportvloer die voor veel verschillende ruimtes geschikt zijn. Zo is deze vloer geschikt voor thuis in uw homegym, maar is ook uitstekend te gebruiken in uw sportschool of PT-studio. De vloer is gemaakt van hoogwaardig rubber granulaat. Dankzij de anti-slip laag vermindert u de kans op uitglijden en heeft u optimale grip op de vloer. Ook absorbeert de vloer zowel trilling als geluid.
De fitness tegels en eindstukken kunt u simpel op maat snijden en de sportvloer laat zich eenvoudig leggen.
Kenmerken fitness vloertegels
- Rubber fitness tegels
- Toepassing: sportscholen, PT-studios, crossfit ruimtes, gymvloeren
- Montage en gebruik: op een gladde ondergrond, zonder gebruik van lijm
- Transport: 50m2 per pallet
Bij grotere afname of meer informatie neem dan gerust contact met ons op.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 2 Kg |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Dikte | 20 mm |
| Weerstand | Tot 1050 kg/m |
| Materiaal | Rubber |
| Samenstelling | SBR-rubberkorrels en polyurethaanbindmiddel |
| Kleur | Zwart |
