Hoekstuk Puzzel Vloertegels 15 mm
Artikelnummer: 1320004 OverzichtHet hoekstuk puzzel vloertegels 15 mm is accessoire voor onze puzzel vloertegels. Dankzij het hoekstuk kunt u de puzzelvloer mooi en veilig afwerken. Ze sluiten naadloos op elkaar aan en zorgen voor perfecte aansluiting op uw bestaande vloer in dezelfde ruimte. Doordat de hoekstukken schuin aflopen heeft u geen opstaande randen en voorkomt u struikelpartijen. Eveneens zijn de hoekstukken evenals de vloertegels voorzien van een antislip laag wat zorgt voor optimale grip en veiligheid van de gebruikers.
Zowel puzzelvloer stukken als de eindstukken snijdt u eenvoudig op maat en de stukken laten zich gemakkelijk leggen.
Kenmerken hoekstuk puzzel vloertegels
- Hoekstuk voor puzzel vloertegels
- Toepassing: sportscholen, PT-studios, crossfit ruimtes, gymvloeren
- Montage en gebruik: op een gladde ondergrond, zonder gebruik van lijm
Bij grotere afname of meer informatie neem dan gerust contact met ons op.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 0,1 Kg |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Dikte | 15 mm |
| Weerstand | Tot 1050 kg/m |
| Materiaal | Rubber |
| Samenstelling | Gezuiverd SBR-rubbergranulaat en polyurethaanlijm |
| Kleur | Zwart |


